Gorna belka
Gorna belka
Gorna belka
Gorna belka
Gorna belka
Gorna belka
Gorna belka
   

Almanach Historyczny

almanach.historyczny.org

Almanach jest próba stworzenia uporządkowanego kompendium wiedzy związanej z rekreacją historyczną, ruchem rycerskim i samą historią. Jest to projekt który zapoczątkowaliśmy dość niedawno, bo w listopadzie 2003r. O jego unikalności stanowi możliwość edytowania i poprawiania haseł przez dowolną, zarejestrowaną w Almanachu osobę.
Staramy się umieszczać tam materiały zarówno istniejące na naszej stronie jak i zupełnie nowe - do czego i Was gorąco zachęcamy.


Czas Łuku

www.bowtime.waw.pl

Strona poświęcona wszelkim aspektom łucznictwa. Znajdziecie tam wiele porad, klasyfikacje łucznictwa wraz z opisami, kalendarium imprez, FAQ, bibliografie, adresy rzemieślników oraz oczywiście linki do dalszych poszukiwań.FREHA

www.freha.pl

Czyli Forum Rekreacji Historycznych. Strona będąca forum dla ludzi związanych z różnymi działaniami historycznymi w tym i RR (Ruchu Rycerskiego).Duże archiwum wiedzy na temat wszystkich (w zasadzie) aspektów życia od starożytności po późne średniowiecze i dalej. Nieoceniona pomoc w wypadku jakichkolwiek wątpliwości co do autentyczności odszukanych w sieci informacji. Dyskusje na temat wszystkim imprez historycznych, zapowiedzi, zdjecia etc.Smocze Strony

www.smoki.cc.pl

Strona może odrobinę nietypowa ale... o smokach warto wiedzieć dużo (zwłaszcza w Zakonie Czarnego Smoka). Znajduje się tutaj pokaźna galeria smoków wszelakich (od rysunków na wisiorkach i pierścieniach skończywszy), mity, legendy i opowieści prawdziwe ze "smokiem w tytule". Kilka recenzji, spis książek (oczywiście ze smokami), opowiadania, wiersze, linki i co jakiś czas konkurs.

Valid HTML 4.0 Transitional

 
Dolna belka
Dolna belka
Dolna belka
Dolna belka
Dolna belka
Dolna belka